Motorsport

Hrozivá pravda o SCHUMIHO pádu: Ztratil TALISMAN, který ho celý život chránil

Hrozivá pravda o SCHUMIHO pádu: Ztratil TALISMAN, který ho celý život chránil

Michael Schumacher leží už skoro tři týdny v umělém spánku. Nyní vyplula na povrch informace, že při děsivém pádu přišel o talisman, který ho dlouhá léta chránil a který jako velice pověrčivý člověk nikdy nesundal z ruky.

Michael Schumacher je hodně pověrčivý. Důkazem budiž fakt, že ze svého zápěstí nikdy nesundal dřevěný náramek, který vnímal jako svůj talisman pro štěstí. Tento artefakt pocházející z Tibetu, kterému se říká "Shamballa", si neodepnul ani pří formulových závodech.
 

Související obsah


A zřejmě to fungovalo. I když během kariéry zažil několik nehod, nikdy se mu nic vážného nestalo. Nejhorším zraněním byla zřejmě zlomená noha.
 

VIDEO: Probere se vůbec někdy Schumacher z kómatu?

Jenže pak přišlo lyžování ve francouzském Meribelu 29. prosince minulého roku, ošklivý pád a Schumacher skončil s otokem mozku v bezvědomí a musel podstoupit dvě operace. A teď i po třech týdnech stále leží v nemocnici v umělém spánku.
 

Nyní vyšla na povrch informace, že legendární pilot právě při pádu v horách o svůj šťastný náramek přišel. Možná si říkáte, proč se to dozvídáme až nyní? Protože šťastný náramek byl v sobotu nalezen, jak informují zahraniční média s odkazem na francouzské zdroje.
 

Související obsah


Schumacherova manželka prý po nehodě dokonce nabídla všechny své šperky tomu, kdo náramek jejího partnera najde. Prohledaly se prostory nemocnice, vrtulník a zkrátka všechna místa, kde Schumacher byl. O pomoc byla požádána i horská služba v Meribelu, která nakonec slavila úspěch.
 

Náramek byl nalezen na místě, kde měl Schumi děsivý pád. Doufejme tedy, že nalezený náramek dodá Schumacherovi sílu a zdravotní stav legendárního pilota se brzy zlepší.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO z pádu Michaela Schumachera: Pomoc přišla za 3 minuty

Zraněný Michael Schumacher: Co mu vzkázala Angela Merkel?

Co dělat, aby zimní sporty neskončily tragicky?
TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?
 

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události