Sport

Daniel "Žito" Landa se v ringu postaví Immonenovi! Finský zabiják mu vyjádřil respekt

Daniel "Žito" Landa se v ringu postaví Immonenovi! Finský zabiják mu vyjádřil respekt
Zdroj: Mediafax

Souboj roku! I tak by se dal nazvat boj, který čeká zpěváka Daniela Landu (45). Zatímco on nemá z ringu žádné zkušenosti, jeho soupeř, finský bijec a legenda thajského boxu Riku Immonen (40) má za sebou čtyřicet šest zápasů, z toho třicet sedm výher a pět drtivých knockoutů.

A i když si zpočátku možná myslel, že si nezkušeného Landu dá k svačině, po zhlédnutí tréninkového videa Daniela Landy opravil názor.
 

Když se Riku Immonen poprvé dozvěděl, že se 12. června v rámci GIBU FIGHT NIGHT v pražské Tipsport aréně utká s Danielem Landou, zajímalo ho hlavně, kolik má za sebou profi zápasů, kolik výher a kolik knockoutů. Jaké bylo jeho překvapení, když zjistil, že se proti němu, protřelému profíkovi, postaví nezkušený zpěvák bez jediného profi zápasu. A i když si zpočátku myslel, že v Praze nebude muset využít snad ani desetinu svého umu, po zhlédnutí několika Landových videí z ringu opravil názor.
 

„Musím vám říct, že ten Landa má velmi silné údery a kopy.“ napsal svým fanouškům na sociální síti facebooku Immonen. I z jeho dalších komentářů je cítit respekt. „Uvidíme, jestli moje hlava vydrží ty háky.“ napsal několik dní předtím Fin, který je přesto favoritem zápasu. I když se Landa posledních šest týdnů v Thajsku připravoval na svůj životní zápas, zkušenosti z ringu, které má Immonen, za šest týdnů rozhodně nestihl nasbírat.
 

Již 12. června ale bude jasné, jestli vyhraje zkušený Fin, nebo houževnatý Landa, pro kterého neexistuje nesplnitelný cíl. Landa ovšem s úsměvem tvrdí, že pro něj je výhra vůbec k zápasu nastoupit.
 

Na to, jak vypadal Landův trénink v Thajsku, se můžete podívat zde:
 

oficiální zdroj/jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události