Fotbal

ZNÁTE HO? Kouč Sparty šel uklidnit fanoušky, tenhle GRÁZL po něm hodil dýmovnici

ZNÁTE HO? Kouč Sparty šel uklidnit fanoušky, tenhle GRÁZL po něm hodil dýmovnici
Zdroj: repro ČT

POMOZTE NAJÍT TOHOHLE VÝTRŽNÍKA!!! Sobotní zápas Sparty v Teplicích výrazně narušili neukáznění fanoušci pražského týmu. Vrcholem bylo, když šel lodivod Sparty Vítězslav Lavička uklidnit bouřící příznivce a jeden z nich po něm hodil dýmovnici. Jeho fotka je pod titulkem článku. Znáte ho? Napište nám na zpravy@nova.cz nebo volejte či pište SMS na 606 09 09 09.

Fotbalisté Sparty mohli už v Teplicích slavit mistrovský titul. Stačilo jediné. Zvítězit. To se ale nepovedlo a domácí Teplice připravily týmu z Letné první prohru v ligovém ročníku.
 

Spartě nepomohli vlastní fanoušci, kteří dorazili v hojném počtu, ale od začátku narušovali průběh zápasu. Hned v úvodu naházeli na hřiště pyrotechniku a sudí Královec poprvé přerušil hru.
 

Teplice pak šly díky Litsingimu do vedení, snahu Sparty o rychlé vyrovnání ale znovu zhatili její vlastní fanoušci, kteří svým skandováním nadávek na adresu předsedy Fotbalové asociace ČR Miroslava Pelty donutili sudího k dalšímu přerušení na zhruba deset minut. Lídr ligy úplně vypadl z tempa, které dlouho hledal.
 

"Byli jsme moc rádi, že se s námi sparťané do Teplic chystají. Předpokládali jsme, že budou naším hnacím motorem, který nás požene za vítězstvím. Bohužel zápas se nepovedl jak na hřišti, tak v hledišti. Reakce některých fanoušků nám nepomohly," řekl kouč Sparty Vítězslav Lavička, který v přerušení šel k příznivcům a snažil se jim domluvit. Jenže přišla absolutně nepochopitelná reakce. Jeden z chuligánů ale po něm hodil dýmovnici. "Dobře mi nebylo," řekl.
 

Pokud víte, o koho se jedná. Ozvěte se nám. Napište nám na zpravy@nova.cz nebo volejte či pište SMS na 606 09 09 09.
 

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události