Fotbal

VIDEO: RESTART SLAVIE. Tým opustí sedm hráčů a bude se řezat do živého

Slavii čeká po zpackané sezoně restart. O znovuzrození se postará nový kouč Miroslav Beránek, který chce postavit Slavii na nohy. A už teď je jasné, že musí řezat do živého. Slavii opustí hned sedm hráčů.

Bída střídající se s mizérií. Takhle se jeví v poslední letech Slavia a její fanoušky z toho bolí u srdce. Patří k nim i Miroslav Beránek.
 

"Potkával jsem na jaře spoustu svých kamarádů a viděl jsem je zdrcený, bez sebevědomí, " řekl Beránek, který už se na to dále nemohl dívat a kývl na nabídku, aby Slavii vedl.
 

"Slavia je v nesnázích. Chci jí pomoct a to byl můj hlavní důvod. To, že jsem se rozhodl pro tříletou spolupráci," dodal.
 

Beránek ví, že k vyléčení sešívaných je potřeba radikální řez. Ve Slavii končí hned sedm hráčů. Mimo jiné Lička nebo Slováci Čonka a Čontofalský. O posilách slávisté mlčí, ale spekuluje se o návratu Martina Latky nebo příchodu Martina Filla.
 

"Budeme se snažit o přestavbu týmu. Na tom budeme pracovat s panem Beránkem. Nebudeme jména komentovat, ale seznam máme," prozradil sportovní ředitel Slavie Karol Kisel.
 

Beránek se Slavií rozhodně malé cíle nemá. Nejprve ji chce stabilizovat, a pak se poprat o evropské poháry.

TV Nova/jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události