Fotbal

Kadlec možná odejde do Itálie. O útočníka má zájem Turín

Kadlec možná odejde do Itálie. O útočníka má zájem Turín
Zdroj: isifa.com

Útočník Václav Kadlec možná vymění německou Bundesligu za italskou Serii A. Podle zpráv italských médií o něj usiluje FC Turín. V krátké době jde o třetího českého fotbalistu, o kterého je na Apeninském poloostrově zájem.

Turínské vedení hledá útočníka a do oka mu padl právě dvaadvacetiletý exsparťan. Kadlec momentálně obléká dres německého Eintrachtu Frankfurt, během podzimu však odehrál v Bundeslize jen 117 minut. Zájem o jeho služby už projevila i pražská Sparta, ze které v srpnu 2013 do Frankfurtu odešel.

Kadlec se v Německu rychle adaptoval. Ihned zapadl do základní sestavy a prosazoval se i střelecky. V první sezóně ve frankfurtských barvách vstřelil celkem jedenáct gólů. V letošním ročníku však zatím šanci téměř nedostává a vedení klubu ho chce pustit na hostování.

 O zájmu slavného Juventusu o českého fotbalistu si přečtěte ZDE!

Mladý útočník je třetím českým fotbalistou, o kterém se v posledních dnech spekuluje v souvislosti s italskou nejvyšší soutěží. Ve čtvrtek odletěl na zdravotní testy sparťanský záložník Josef Hušbauer, který má nakročeno na hostování do Cagliari. Juventus Turín zase projevil zájem o Tomáše Necida.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události