Tenis

KVITOVÁ KONČÍ! Na Australian Open jí vyřadila teenagerka z USA

KVITOVÁ KONČÍ! Na Australian Open jí vyřadila teenagerka z USA
Zdroj: isifa.com

Petra Kvitová se loučí s Australian Open už ve 3. kole! Nad síly nejlepší české tenistky byla Američanka Madison Keysová, se kterou prohrála ve dvou setech 4:6 a 5:7...

Petra Kvitová tak ani letos na grandslamovém Australian Open nezazářila. Po loňském vyřazení hned v prvním zápase sice postoupila v Melbourne do 3. kola, ale dál se nedostala.


Maximem Petry Kvitové zůstává účast v semifinále ročníku 2012. Letos ale měla čtvrtá nejlepší hráčka svatě rozhodně jiné plány.


Zdroj: isifa.com

 
Madison Keysová je teprve devatenáctiletá americká naděje, která však do prvního grandslamu sezony šla ze 35. místa světového žebříčku. Na Kvitovou loni vůbec nestačila, na tvrdém povrchu v Tokiu jí podlehla 2:6 a 2:6. Jenže na duel v Melbourne se připravila skvěle. Nutno však říci, že Kvitová hrála hodně nepřesně a měla velké problémy s vlastním servisem.


"Ještě se mi třesou ruce," řekla Keysová cestou z kurtu. Za výhru vděčila mimo jiné i bývalé světové jedničce Lindsay Davenportové, s kterou trénuje. "Hodně jsem se od ní naučila. Je skvělé, že mě podporuje," řekla mladá americká naděje.


Osmifinále letošního Australian Open se tak obejde bez jediné české ženy. Všch 10 nadějí vypadlo postupně do 3. kola. Madison Keysovou čeká v osmifinále duel s opět let starší krajankou Madison Brengleovou,

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události