Sport

Sexy sportovní moderátorka zuří! Nejsem jako Kim Kardashian

Sexy sportovní moderátorka zuří! Nejsem jako Kim Kardashian
Zdroj: Instagram

Sportovní moderátorka Jimena Sanchez si vysloužila trefnou přezdívku. Říká se jí mexická Kim Kardashian, protože každý den na sociální sítě přidává vyzývavé fotografie. Mexičanka je však tímto označením pobouřena.

Na Twitteru a Instagramu má více jak milion fanoušků a sama říká: "Nevypadá to, že by Kim celý den něco dělala. Moje cíle jsou úplně odlišné. Já jsem věnovala celý svůj život něčemu jinému, nemyslím si, že bychom si byly podobné. " Moderátorka španělské verze televize FOX Sports miluje sportovní žurnalistiku, která naplňuje její život.

Na druhou stranu, Jelena je ráda za takovou publicitu. I když si nemyslí, že by se její život podobal životu slavné celebrity, nemůže popřít jisté fyzické podobnosti. Stejné špulení pusy, velký zadek, boky i stehýnka. Určitá podobnost se také projevuje v podobném stylu oblečení i pózách, které Jimena po Kim tak trochu kopíruje.

Zdroj: Instagram


Mexická moderátorka se podobným způsobem proslavila. Se svou kamarádkou pravidelně publikovala sexy fotky, které ihned začaly kolovat po celém internetu. Sama přiznává, že do televize jí dostalo spíše její tělo, než vědomosti. "Jsem sexy holkou na sportovním kanále, nejsem ten typ redaktora, který by v ní mohl pracovat do padesáti a pořád měl respekt. Sportovní žurnalistiku budu dělat do té chvíle, dokud bude mé tělo nějak vypadat."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události