Daniel Landa

Takhle Landa vylétl ve 180 km/h ze silnice. "Moje chyba," uznal

Takhle Landa vylétl ve 180 km/h ze silnice. "Moje chyba," uznal
Zdroj: Facebook / Youtube

Daniel Landa měl na rally Šumava vážnou nehodu. Jeho auto vylétlo ze silnice a přibližně ve 180kilometrové rychlosti narazilo do stromu. Zpěvák je teď rád, že nehodu přežil.

Nehoda se stala během závodu a Landa měl jasno, kdo byl viníkem. "Chyba je jednoznačně na mé straně. Po tom, co odezněl otřes, mohu objektivně zhodnotit příčinu šumavské havárie. Nejedná se o selhání techniky nebo teamu Karla Trněného (díky pánové), ale o jezdeckou chybu, kdy jsem chtěl mírnou zatáčku ve vysoké rychlosti říznout přes trávu, pod kterou se ovšem skrýval strmý příkop, který nám strhnul kolo. To vyvolalo ten pocit "prasklého šroubu nebo spojovačky," napsal Daniel Landa na svůj facebookový profil.

Samozřejmě nezapomněl dodat, že tento sport miluje a už se těší na další závody do Českého Krumlova.

Související obsah

Landa a jeho spolujezdec Petr Novák se snažili zajet co nejlepší čas na Rallye Šumava Klatovy, ale havarovali a závod nedokončili. Oba naštěstí vyvázli z nehody bez vážných zranění.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dallas se udržel, Dončiče dělila asistence od triple doublu

Basketbalisté Dallasu odvrátili semifinálovou blamáž a ve čtvrtém zápase série s Golden State Warriors si připsali první výhru. Domácí Mavericks si v průběhu zápasu udělali pohodlný náskok a před poslední čtvrtinou vedli o 29 bodů. Nakonec vyhráli 119:109 a protáhli sérii minimálně do pátého zápasu. Nejvíce zářil tradičně domácí Luka Dončič. Slovinec zaznamenal 30 bodů, 14 doskoků a 9 asistencí.