Fotbal

Jak (ne)sjíždět po eskalátorech? Alves si zahrál na pavoučího muže

Nervozita před finále Ligy mistrů? Dani Alves z Barcelony si z důležitého utkání moc těžkou hlavu nedělá. Na páteční trénink se vydal tak trochu jiným způsobem, než ostatní hráči. Podle stylu se dá asi odhadnout, že film Spiderman bude jeho oblíbeným.

Útroby olympijského stadionu v Berlíně, kde se velkolepé finále odehraje v sobotu večer, nabízí možnost pohybovat se po jezdících schodech. Obránce Alves se rozhodl, že si je sjede tak nějak po svém. Za ním vše s úsměvem sledoval jeho reprezentační kolega Neymar.

Fanoušci se těšili na páteční oficiální trénink, kde si mohli na Olympiastadionu prohlédnout finalisty letošního ročníku Ligy mistrů v akci. Ale teď je více baví právě video Alvese alias pavoučího muže.

Jestli bude obránce katalánského klubu večer na hřišti předvádět stejně kvalitní výkon, jako při sjíždění eskalátorů, bude se mít Juventus na co těšit.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.