Slovan Liberec

Prsatou, tu já mám nejradši! Takhle hráči Liberce slavili postup

Pořádně bouřlivě oslavovali fotbalisté Slovanu Liberec postup do základní skupiny prestižní Evropské ligy přes Hajduk Split. Dokazuje to i video, o které se s fanoušky na svém facebookovém profilu podělil sportovní ředitel klubu Jan Nezmar. Posádka letadla, především pak jedna z letušek, bude na tento zážitek ještě dlouho vzpomínat.

Výhra 1:0 na horké půdě Hajduku Split a především postup do skupinové fáze Evropské ligy se musí náležitě oslavit. Fotbalisté Liberce to splnili do puntíku. Během zpátečního letu do vlasti totiž bylo na palubě letadla skutečně veselo.

Zápasy základních skupin Evropské ligy budete moci sledovat na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Každé hrací kolo nabídneme přímé přenosy z duelů dvou českých klubů.

Letadlo s libereckými fotbalisty se ještě ani neodlepilo od země, když to hráči naplno rozbalili. "Zrzavou, zrzavou, tu já mám nejradši...," spustili na plné pecky. Příliš je neuklidnilo ani hlášení kapitána letu s prosbou i připoutání. Když fotbaloví cestující spustili pokračování hudební produkce, pouze "zrzavou" nahradili poněkud pikantnější charakteristikou, dostalo to i autora celého videa, sportovního ředitele Jana Nezmara.

V rozpacích byla ale především letuška, která se mezitím snažila předvést tradiční instruktáž, jak zacházet se záchrannou vestou. Chvíli se zdálo, že svou povinnost ani nebude schopna dokončit. Nakonec však vše dobře dopadlo. "Tímto děkuji celé posádce letu za skvělý přístup a trpělivost," neopomněl Nezmar poděkovat personálu letadla, který má jeden o jeden nevšední zážitek do sbírky navíc.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Slovan Liberec

Důležité Události