Viktorija Gamejeva

Zapomeňte na Evu z Chelsea! Ve Spartaku léčí bolístky tahle kočka

Zapomeňte na Evu z Chelsea! Ve Spartaku léčí bolístky tahle kočka
Zdroj: Instagram

Pohledná lékařka Eva Carneiro, která se před nedávnem dostala do sváru s koučem Chelsea José Mourinhem, má velkou konkurenci. Na internetu už ji totiž válcuje jiná kráska v bílém plášti. Stará se o zdraví fotbalistů Spartaku Moskva a při pohledu na ni se snad nikdo nemůže divit, proč k ní hráči chodí s úsměvem.

K návštěvě klubové doktorky nejspíš fotbalisty Spartaku Moskva nemusí nikdo dvakrát přemlouvat. Spíš naopak. Nebylo by divu, kdyby klub z ruské metropole měl větší marodku než všichni ligoví konkurenti dohromady.

Krásné Viky to sluší nejen v bílém plášti. V posledních dnech plní svůj profil na sociální síti především fotografiemi z letní dovolené. Dívka, která miluje sport, je ale také velkou fanynkou londýnské Chelsea.

Právě na Stamford Bridge před nedávnem došlo k rozkolu mezi trenérem Mourinhem a týmovou lékařkou Evou Carneiro, která je od té doby v nemilosti kouče a nesmí nejen usednou na lavičku při zápasech, ale ani na tréninky. Eva má teď zdatnou konkurentku. Zatím jen v internetových galeriích, ale kdoví, třeba ji časem vystřídá i v Londýně. Dres už má...

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Mourinho nemá rád lékaře! Spor s nimi měl i kvůli Čechovi
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události