Fotbal

Sexistické nadávky lékařce Evě? Mourinhovi hrozí distanc!

Sexistické nadávky lékařce Evě? Mourinhovi hrozí distanc!
Zdroj: Profimedia

Už takhle má plnou hlavu starostí s bídnými výsledky Chelsea v úvodu sezony, teď se na Josého Mourinha navíc valí další problém. A ne jen tak ledajaký. Anglická fotbalová asociace si posvítí na chování portugalského kouče vůči dnes již bývalé lékařce Evě Carneirové.

Jak uvedl britský list Independent, Mourinho měl při kritice údajně použít hrubé a také sexistické výrazy. Kromě veřejného pohoršení hrozí kontroverznímu trenérovi distance až na pět zápasů.


Asi si ten incident vybavujete. Mourinha krásná lékařka pořádně rozčílila během úvodního zápasu nového ročníku Premier League.
 

Související obsah


Nelíbilo se mu, že Carneirová vběhla v nastaveném čase duelu proti Swansea na trávník a začala ošetřovat zraněného Hazarda. Chelsea tak musela hrát jen v devíti hráčích, protože už předtím byl vyloučen gólman Courtois.


"Když jste týmový lékař, musíte rozumět zápasu. Můj lékařský tým mě nechal s osmi zdravými hráči na hřišti při protiútoku po standardce. Byli zbrklí a naivní," zlobil se Mourinho. Na televizních záběrech bylo evidentně vidět, jak na Carneirovou a fyzioterapeuta vztekle křičí a po jejím návratu k lavičce s ní má vzrušenou debatu. Od té doby se na zápase Chelsea neukázala.


Zdroj: Twitter


V zákulisí se ale začíná čím dál hlasitěji mluvit o tom, že sexy lékařka by se mohla na lavičce "Blues" brzy vrátit.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události