Tenis

Neskutečný luxus: České tenistky si užívají i bazén na střeše!

Neskutečný luxus: České tenistky si užívají i bazén na střeše!
Andrea Hlaváčková a hotel Zdroj: profimedia.cz

Dostanou se sem jen ty nejlepší tenistky sezony. A tomu také odpovídá luxus, který si během celé akce užívají. Vítejte na Turnaji mistryň! Stejně jako v minulém roce hostí závěrečný podnik dlouhé a náročné tenisové sezony Singapur.

Kromě Petry Kvitové s Lucií Šafářovou si nebývalé pozornosti užívají také Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou. A úspěšné deblové duo H+H si start na prestižním turnaji užívají skutečně naplno! Během dvou volných dní už hráčky stihly využít všechny přednosti hotelu, v němž jsou ubytované.


Asi už tušíte, že nejde o jen tak nějaký obyčejný hotel. Ani náhodou. Marina Bay Sands patří mezi nejdražší hotely na světě. A hlavní devízou tohoto komplexu je bazén, který se nachází na střeše v 57. patře v téměř neuvěřitelné výšce 200 metrů.Hrana bazénu je navíc prosklená, a v případě, že není vzduch zamořený smogem, ubytovaným se naskytne nádherný výhled. "Střešní bazén je ikonický a bylo to první místo, kam jsem se šla podívat, když jsme sem dorazily," prozradila ČTK Hlaváčková. "Jsou tam i vířivky a výhled na osvětlenou botanickou zahradu," dodala Hradecká.I samotné ubytování je pro osm nelepších singlistek a osmičku párů je naprosto ojedinělé. "To není pokoj, to je pomalu byt. Je tam ložnice, obývák, velká koupelna a výhled na obě strany. Za letošek to je moje nejlepší bydlení," uvedla Hradecká. "Je to za odměnu," dodala její parťačka.
 


A jak si duo H+H zatím na Turnaji mistryň vede? Po úvodní hladké výhře české fudcupové reprezentantky v Červené skupině podlehly nejvýše nasazené švýcarsko-indické dvojici Hingisová, Mirzaová. Jejich dalšími soupeřkami budou Američanky Kopsová-Jonesová a Spearsová.
 

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události