Tenis

Spisovatelka Serena Williamsová: Po US Open vydá dětskou knížku

Spisovatelka Serena Williamsová: Po US Open vydá dětskou knížku
Tenistka Serena Williamsová při tréninku | Zdroj: profimedia.cz

Tenistka Serena Williamsová možná v noci odehraje svůj poslední zápas ve dvouhře v kariéře. Nicméně kromě sportu se 40letá Američanka pravděpodobně uživí i jinak. Vítězka 23 grandslamových titulů se totiž chystá vydat dětskou knížku.

Kniha s názvem Dobrodružství Qai Qai by měla vyjít v září a jedná se o první dětskou knížku Sereny Williamsové. Qai Qai je panenka dcery tenisové šampionky Alexis Olympie Ohanianové, která od roku 2018 získala na popularitě zejména díky sociálním sítím. A nyní se dočká i knižního zpracování. 

Serena Williamsová se od porodu v roce 2017 marně snaží o další grandslamový triumf, kterým by vyrovnala historický počin Margaret Courtové, jež má 24 grandslamových titulů. 

Související obsah

Americká tenistka navíc už s předstihem oznámila, že se na US Open, které začíná v pondělí, rozloučí se svou bohatou kariérou. Soupeřkou Williamsové v prvním kole bude Danka Koviničová z Černé Hory. 

Kromě dvouhry se 40letá tenistka představí také ve čtyřhře, kde po čtyřech letech nastoupí v páru se sestrou Venus. Soupeřkami amerických hráček bude v prvním kole na US Open česká dvojice Lucie Hradecká a Linda Nosková.

Na turnaji v Torontu se Serena Williamsová dočkala velmi vřelého přivítání:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události