Cyklistika

Za selfie s fanoušky vyloučení ze závodu! Königův kolega nechápe

Geraint Thomas je stájový kolega Leopolda Königa z týmu Sky a zároveň velký šoumen. Bohužel podle pořadatelů na velodromu v Glasgow zašel svým vystupováním až příliš daleko a ze závodu byl vyloučen.

Thomas patří v Anglii, ale vlastně i na celém světě, za jednoho z nejlepších cyklistů. Narodil se ve Welschu a společně s Leopoldem Königem hájí barvy týmu Sky, ve kterém společně dovedli Chrise Frooma k letošnímu vítězství na slavné Tour de France.


Související obsah

Thomas ale není jen klasickým silničářem, jeho kvality jsou především na dráze, kde na olympiádě v roce 2012 v Londýně získal zlato v týmové časovce.

Na dráhové závody Revolution Series, které se konají od srpna do ledna následujícího roku, vyrazil i letos, ale asi netušil, že pro něj skončí už ve čtvrtém kole!

Zdroj: Twitter

V dobré víře, že udělá radost svým fanouškům neváhal a před startem závodu pořídil selfie, které ho později stálo diskvalifikaci.
 

Související obsah


Snad si dá příští rok na závodech Grand Tour větší pozor a se svými fanoušky se bude fotit až po skončení jednotlivých etap.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události