José Aldo

Jedna rána a konec! Provokatér McGregor vyřídil Alda za 13 vteřin

Byl to zápas, který netrpělivě očekávaly miliony fanoušků po celém světě více než rok. A když už to konečně přišlo, po 13 vteřinách byl konec! Irský provokatér Conor McGregor nečekaně rychle poslal k zemi šampiona Josého Alda a stal se novým vládcem UFC v pérové váze.

Miliony natěšených fanoušků, skvělá atmosféra a dva nažhavení borci připravení si to rozdat. Dlouho očekávaná bitva o titul šampiona UFC byla konečně tady! Souboj hvězd ale skončil dřív než pořádně začal...


Stačila jedna přesná rána a byl konec. Sedmadvacetiletý McGregor vytasil po 13 sekundách smrtící levý hák, kterým Alda dokonale paralizoval. O dva roky starší Brazilec se jako podťatý skácel k zemi a nebýt včasného zásahu rozhodčího, skončil by ještě daleko hůř. Pár ran totiž ještě od McGregora dostal, když bezmocně ležel otřesený v kleci."Nejrychlejší K.O. v historii titulových zápasů," hlásali komentátoři zápasu. Fanoušci už z takového průběhu asi moc nadšení nebyli. Očekávali podstatně delší a dramatičtějsí bitvu. Na tu nakonec nedošlo. Aldo odešel z klece jako poražený po dlouhých deseti letech a přišel o titul šampiona.


McGregor vyjádřil v rámci možností také pochopení pro svého rivala. "Je to úžasný šampion, zasloužili jsme si bojovat o něco déle. Ale stejně by se něco takového přihodilo. Dřív nebo později," vysvětlil rodájk z Dublinu.


Aldo byl z rychlého K.O. viditelně otřesený. "Budeme si muset dát odvetu. Tohle vlastně nebyl opravdový zápas," zhodnotil zahanbující porážku.
 

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události