Necid jako Ibrahimovič. Podívejte se na jeho SUPERGÓL!

Fotbalový reprezentant Tomáš Necid dal o sobě v Turecku zase pořádně vědět. V dresu Bursasporu se v pohárovém utkání blýskl parádním gólem, po které byl okamžitě srovnáván se švédským bombarďákem Zlatanem Ibrahimovičem. Pak se trefil ještě jednou a svůj tým dotáhl k výhře.

Necidovi turecké angažmá prostě svědčí. V Bursasporu hraje od léta a v dosavadním průběhu sezony nastřílel už dvanáct branek. Tou nejhezčí byla bezpochyby právě trefa v utkání Tureckého poháru proti Tepeciku.

Tři minuty před koncem prvního poločasu načechral Chilan Jorquera svůj centr přímo na Necida, který byl sice střežen obráncem, ale povedeným kopem přes hlavu poslal míč s pomocí břevna do sítě! Není divu, že fanoušci slávistického odchovance začali přirovnávat k Ibrahimočovi, který je svými akrobatickými góly proslulý.

Tím ale vystoupení 26letého forvarda zdaleka neskončilo. O necelé dvě minuty později se dostal k odraženému míči od břevna a hlavou ho lehce poslal za záda domácího gólmana. Bursaspor nakonec vyhrál 3:2.