Hokej

Děsivé: Měsíční holčičku zranil puk od hvězdného hokejisty!

Děsivé: Měsíční holčičku zranil puk od hvězdného hokejisty!
Zdroj: Profimedia / facebook

Montreal Canadiens má opravdu smolnou sezonu. Nejenže se zranil gólman Carey Price a slavnému týmu uniká play off. Nyní se řeší případ měsíc staré holčičky, kterou měl zranit puk, který hodil P.K. Subban při veřejném tréninku mezi fanoušky.

V neděli měli Canadiens otevřený trénink pro své příznivce. A co čert nechtěl, stala se věc, kterou těžko můžete předpovídat. Po skončení tréninku hráči Montrealu rozdávali suvenýry a puk, který hodil do ochozů řízný zadák P.K. Subban přistál na tváři maličké Beatrice Melocheové. Dívence byl teprve jeden měsíc, když jí maminka vzala na hokejový stadion. A mohla to být osudná návštěva.


Děťátko utrpělo otřes mozku a rozhodně mělo obrovské štěstí. V nemocnici bylo pod dozorem dva dny a pak malou Beatrice pustili zase domů.


PSALI JSME: KDYŽ SI HRÁL P.K. SUBBAN NA JÁGRA

Související obsah


"Chtěla jsem ze srdce poděkovat vám všem, kteří se tak skvěle a duchapřítomně zachovali. Zvláště pak tomu malému muži, který okamžitě běžel pro pomoc," sdělila Valerie Melochová na svém facebookovém účtu.


Zpráva o incidentu se k vedení Montrealu dostala až druhý den. Canadiens prý velmi rychle kontaktovali rodinu malé holčičky a ještě týž den se potkali. "Pozvali jsme všechny, aby přišli mezi hráče do naší kabiny," říká tiskový mluvčí Donald Beauchamp. Také všichni naši hráči byli o tom nešťastném incidentu informovaní," dodal.


ČTĚTE TAKÉ

Související obsah


Vypadá to, že Subban chtěl suvenýr nabídnout mladým fanouškům s tím, že jej přehodí před plexisklo. Dráhu puku však zabrzdila hrana plexiskla a následně spadl za hrazení, kde měl být v bezpečí ukrytý kočárek s malou Beatrice. Bohužel nakonec spadl právě na děťátko...


"Samozřejmě, že P.K. Subbanovi je to líto. Hodlá se s rodinou setkat a holčičku by rád vzal do náručí," dodal tiskový mluvčí.


Otevřené tréninky jsou v Bell Centre i v dobách neúspěšných sérií hodně populární a oblíbené zvlášť u dětí kvůli rozdávání upomínkových předmětů. Ale nejmladší fanynka měla opravdu štěstí. Maminka příště už asi tolik riskovat nebude.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Diana Kobzanová má strach o svou dceru: Pomoz mi! prosí Lucku Vondráčkovou

Nejtvrdší bodyček: Hokejista na tréninku fauloval rolbu

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události