Fotbal

Primadona Messi! Slíbil setkání chudému chlapci. Teď nemá čas 

Primadona Messi! Slíbil setkání chudému chlapci. Teď nemá čas 
Zdroj: Twitter

Skoro dva měsíce kolovala fotka válkou trýzněného chlapce z Afghanistánu, který si z igelitového sáčku vyrobil dres milovaného Lionela Messiho. Po všech možných peripetiích se malý Murtaza dočkal vytouženého dresu a navíc se měl s hvězdou Barcelony i osobně setkat. Bohužel k plánované schůzce nakonec nedojde. Chlapci to vzkázala mluvčí Messiho nadace.

Už byl zbýval jen malý krůček k tomu, aby se malý Murtaza konečně setkal se svým fotbalovým idolem Lionelem Messim. 

Poté, co mu argentinský fotbalista zaslal i vlastnoručně podepsaný dres, nadace Lionela Messiho přislíbila, že afghánskému chlapci zařídí reálné setkání s fotbalovou hvězdou.

Související obsah

Bohužel, jak už to v životě občas bývá, někteté sny se zkrátka rozplynou. Mluvčí Messiho nadace oficiálně vzkázala, že schůzka se kvůli nabitému programu neuskuteční.

"Setkání se neuskuteční. Neustále dostáváme tisíce podobných žádostí z celého světa a není v našich silách, abychom je uskutečnili. Rádi bychom, ale skutečně to není možné," uvedla mluvčí nadace.

Zdroj: Twitter

Záběry malého Murtazy, který radostně pózoval s podepsaným dresem dojaly miliony fanoušků po celém světě. Jediný záběr na jeho tvář poté, co zjistil, že se s Messim nikdy nesetká, by ale nechtěl vidět nikdo.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události