Aston Villa

Se sestupem se nesmíří. Slavný klub má zachránit Forrest Gump!

Se sestupem se nesmíří. Slavný klub má zachránit Forrest Gump!
Zdroj: Profimedia / Twitter

Naplnily se nejčernější scénáře. Fotbalisté Aston Villy nedokázali odvrátit sestup z Premier League a vůbec poprvé budou od sezony 1987/1988 v anglické lize chybět. Fanoušci truchlí, včetně jednoho z nejznámějších příznivců "Villans" Toma Hankse. Známý americký herec se už teď rozhodl, že pomůže svému oblíbenému klubu zpátky mezi elitu.

Jaký vstřícný krok Hanks udělá? Chce otevřít kavárnu s knihovnou, kterou budou lemovat jeho fotky a rekvizity z filmů. "Výdělky věnuji Aston Ville," cituje známého herce web listu Birmingham Mail. Hezké gesto. Je vidět, že mu není osud klubu lhostejný.

Zdroj: profimedia.cz


Devětapadesátiletý Hanks letos neprožíval jako fotbalový fanoušek zrovna příjemnou sezonu. Ostatně stejně jako všichni příznivci Aston Villy. Tradičnímu klubu z Birminghamu se prostě nedařilo. Krize vygradovala už čtyři kola před koncem, kdy bylo po porážce na půdě Manchesteru United jasné, že sestoupí.


Související obsah


Pád Aston Villy do druhé nejvyšší soutěže znamená, že v Premier League zůstane už jen šest týmů, které od jejího založení v roce 1992 odehrály každou sezonu. Jde o Arsenal, Everton, Chelsea, Liverpool, Manchester United a Tottenham.
 

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události