Petr Suchoň

A je to venku! Suchoň a Koukalová spolu budou moderovat zprávy

Pane jo! Tak tohle by asi nečekal ani ten nevěrnější sportovní fanoušek. Moderátor televizních novin Petr Suchoň v sobotu přivedl do budovy televize NOVA svojí přítelkyni, světovou tenistku Kláru Koukalovou a dlouho nebylo jasné, co se chystá. Tajemství ale prasklo a diváci se mohou těšit na novou moderátorskou dvojici sportovních novin!

Oblíbeného moderátora Petra Suchoně jsou diváci televize NOVA zvyklí vídat na obrazovkách televizních novin, ale i ve světě sportu.

Se svojí přítelkyní Klárou Koukalovou, vítězkou celkem sedmi turnajů okruhu WTA, připravili pro diváky pořádné překvapení.

Před začátkem Wimbledonu bude Koukalová působit na obrazovce jako tenisový expert a společně se Suchoňem moderovat sportovní relaci. Divákům se na obrazovkách představí už v neděli večer.

Jak probíhala příprava na jejich premiéru před televizními kamerami se můžete podívat v galerii.

Nejslavnější tenisový turnaj na světě, jediný travnatý Grand Slam a mimořádný důraz na tradici. To je Wimbledon! Hodnoty, které jsou ctěny členy All England Clubu dodávají tomuto turnaji prestiž, které nedosahuje žádný jiný tenisový turnaj na světě. Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 27. června bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa.

Díky stanicím NOVA Sport 1 a 2 a videoportálu VOYO mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

mm
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události