Pep Guardiola

Malý fanoušek v šoku: Nemohl uvěřit, s kým pojede v taxíku!

Malý fanoušek v šoku: Nemohl uvěřit, s kým pojede v taxíku!
Zdroj: YouTube.com

Manchester City se rozhodl udělat radost jednomu ze svých malých fanoušků. Připravil pro něj jízdu v klubovém taxíku, kde na sedmiletého Braydona čekalo obrovské překvapení. Na zadní sedačce na něj čekal trenér Citizens Pep Guardiola! Klučina nemohl uvěřit vlastním očím, s kým se to setkal.

Braydon věděl, že se taxíkem sveze, jenže už nečekal, kdo na něj bude uvnitř čekat. Sotva stihl nastoupit, už byl v šoku. Od samého vzrušení ani nevěděl, co se děje. Na sedačce totiž neseděl nikdo jiný než samotný kouč Pep Guardiola, který před sezonou zamířil do City z Bayernu.


Související obsah


"Chappy, je to skutečně on?" vysoukal ze sebe sedmiletý Bradyon směrem k řidiči taxíku, známému zaměstnanci klubu Lesu Chapmanovi. S klidem odpověděl, že ano. Guardiola se klučinovi následně představil, aby tomu opravdu věřil. "Ahoj, jak se máš? Jsem Pep Guardiola," řekl.Chlapec stále nemohl uvěřit tomu, co se děje. Byl jako opařený vodou. Když ale ze sebe nervozitu setřásl, začal se s uznávaným koučem bavit o všem možném. Mluvili o tom, kdo je jeho nejoblíbenějším hráčem, i o tom, zda je spokojen s novými posilami, které přišly do týmu.Braydon se snažil dokonce Guardiolu přemluvit, aby koupil Lionela Messiho. Ten to vzal s úsměvem a odpověděl mu, že se bude snažit ze všech sil, aby to vyšlo. Chlapec tak zažil jeden z nejkrásnějších dnů v životě. Ne každý den se vozíte s trenérem vašeho milovaného klubu.

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události