Fotbal

Práce snů? Prodal Pogbu, koupil si sídlo gangstera Al Caponeho!

Práce snů? Prodal Pogbu, koupil si sídlo gangstera Al Caponeho!
Zdroj: Twitter

Klub miliardářů má nového člena. Nově byl na listinu zapsán italský agent, který pomáhá fotbalovým hráčům najít nové angažmá, Mino Raiola. Ten v létě nezahálel na dovolené, ale dřel ve dne i v noci. Právě on má na svědomí historický přestup Paula Pogby. V přestupní smlouvě je zmíněn právě i Mino. Na účet mu putuje celá jedna třetina z rekordní částky. Celkem mu přistálo na kontě v přepočtu 1,38 miliardy korun. Teď si je náležitě užívá, koupil si třeba bývalou vilu Al Caponeho.

220 milionů korun, tolik stál komplex na Floridě, který patřil mafiánskému bossovi 19 let. Agent, který zastupuje i třeba Tomáše Necida, má teď k dispozici tři budovy, soukromou pláž nebo obrovský bazén.

Okolo domů se nachází necelých 3000 metrů čtverečních zahrad. Celá sídlo je nově rekonstruováno a je nejspíš nejhezčí na celém floridském poloostrově.


Jedinou kaňkou, kterou nový dům italského agenta má, je fakt, že v něm bydlel právě mafián a americký nepřítel číslo 1 v padesátých letech Al Capone. Mino si z toho nic určitě nedělá. Přece jenom měl také italské kořeny a obrovské bohatství.

med, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události