Fotbal

Hvězdy pláčou pro Raiolu: The best, vzkázal Haaland, Ibra byl i v nemocnici

Hvězdy pláčou pro Raiolu: The best, vzkázal Haaland, Ibra byl i v nemocnici
Mino Raiola (vpravo) byl i agentem Paula Pogby (vlevo). | Zdroj: Profimedia.cz

V sobotu zasáhla fotbalový svět smutná zpráva. Ve věku 54 let totiž zemřel proslulý agent Mino Raiola. Ten se staral například o Erlinga Haalanda, Paula Pogbu či Zlatana Ibrahimoviče, kteří vyjádřili lítost nad jeho úmrtím. Norský supertalent mu věnoval post na svých sociálních sítích, kontroverzní Francouz si změnil profilovou fotku na instagramu. Slavný Švéd ho dokonce navštívil před skonem v nemocnici. S kondolencemi přispěchala řada dalších hvězd i klubů.

"The best", v překladu "Nejlepší". To napsal Erling Haaland k nejnovější fotce na svých sociálních sítích. Na snímku, jenž doplňuje text, je se svým agentem Raiolou, který v sobotu nečekaně zemřel. Svým postem se mu rozhodl vzdát hold, nezapomněl přidat srdíčko. 

Podobně se zachoval i další hráč z jeho "stáje" Marco Verratti. "Grande Mino," zveřejnil jednoduše v instagramovém stories.

https://www.instagram.com/p/Cc_DLyYIRfT/

Trošku jinak se ke smrti 54letého Itala postavil jeho další svěřenec Paul Pogba. Ten si na instagramu změnil profilovou fotku, na té aktuální je právě s Raiolou. 

Slavný Zlatan Ibrahimovič, pro nějž Raiola vyjednal rovněž řadu kontraktů, svého agenta podle serveru Sport News dokonce ještě před smrtí navštívil v nemocnici. 

S kondolencemi přispěchala řada dalších hvězd a týmů. "Klub prostřednictvím svého prezidenta vyjadřuje rodině a blízkým upřímnou soustrast," zaznělo z pařížského PSG.

Související obsah

​"Real Madrid, jeho prezident a představenstvo hluboce litují úmrtí Mina Raioly a chtějí vyjádřit soustrast všem jeho příbuzným a blízkým," poslali vzkaz zástupci Bílého baletu. Mezi kondolujícími nechyběl ani AC Milán. 

Zvěsti o Raiolově smrti se objevily už ve čtvrtek, sám slavný agent své úmrtí z nemocnice rozčileně vyvrátil. Jeho blízcí však v sobotu oznámili, že zemřel. 

Mezi největší hvězdy ze stáje agenta Raioly patřil i Erling Haaland, který v Bundeslize střílí góly jako na běžícím páse:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události