Kristýna Kolocová

Když ona svatbu, tak já taky! Vdávat se bude i Kiki Kolocová

Když ona svatbu, tak já taky! Vdávat se bude i Kiki Kolocová
Zdroj: Instagram

Ačkoliv už přes rok netvoří soutěžní pár, životní kroky dělají téměř shodně. Jen pár dní poté, co se v zámoří vdala Markéta Sluková, dala světu o stejné novině vědět i její někdejší parťačka Kristýna Kolocová.

Původně to sice mělo být jinak, Kristýna Kolocová měla mít na své svatbě svou kamarádku Markétu Slukovou a opačně. Jedna bez druhé už od školy nedala ani ránu, jenže člověk míní a život mění.
 

Nerozlučné duo se loni ne zrovna v dobrém rozešlo, každá si šla svou cestou. Nejen sportovně, ale i v životě. Ten Markétin se spojil s Barborou Hermannovou, s níž absolvovala i olympijské hry v Riu. A také se Simonem Nauschem, který vedl i dnes již bývalé duo Kolocová/Sluková.
 

Právě Sluková a Nausch si před pár dny řekli své "ano" na cestě po Spojených státech amerických a co nevidět se vdá i Kristýna Kolocová.

 

Související obsah

Volejbalistka na své facebookové stránce zveřejnila video, kde zpívá píseň Heidi Janků "Jen já jsem princezna tvá..." a přidala popisek "Už se nám to blíží. Rozlučku mám za sebou. Lepší jsem si nemohla přát, děkuju sestřičce i holkám, bylo to nezapomenutelný! No a tady je kousek z písničky pro mého Martínka, abyste se pobavili i vy."


Ano, to už je jen potvrzení, že Kristýna si vezme dlouholetého přítele Martina Hoidara a nikoho jiného.
 

Po Markétě Slukové tak budou moci fanoušci plážového volejbalu brzy pogratulovat i druhé reprezentantce z někdejšího úspěšného páru.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘÁTELSTVÍ DEFINITIVNĚ V TROSKÁCH: Maki se vdala a Kiki nepozvala! Tohle si nezasloužila

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události