Fotbal

Roberto Carlos se zastal Ronalda: Není tlustý, má jen veliké srdce!

Roberto Carlos se zastal Ronalda: Není tlustý, má jen veliké srdce!
Zdroj: Profimedia

Kdyby bývalý anglický fotbalista Michael Owen tušil, co způsobí jeho vtípek na adresu bývalého spoluhráče z Realu Madrid Ronalda, asi by si odpustil. Ronaldo přiznal, že se ho to dotklo a zároveň nechápe, proč tolik lidí na světě, řeší jeho nadváhu.

Legenda Realu Madrid přiznala, že poznámka od Owena na adresu jeho nadváhy, nebyla úplně na místě.

Owen totiž na svém twitteru napsal, že si myslel, že trochu přibral, ale když viděl svého bývalého spoluhráče Ronalda, zůstává v klidu.

Související obsah

Jenže Owenův příspěvek rozpoutal poměrně ohnivou diskuzi mezi fanoušky. Na jedné straně jsou ti, kteří se geniálnímu Brazilci vysmívají, jak je tlustý a druhá strana ho obhajuje, protože své si přece odkopal a může vážit, kolik chce.

Zdroj: Profimedia

Pravdu tady nehledejte. Pochopitelně je to každého osobní věc, kolik váží, nebo jak vypadá.

Nicméně Ronaldo se ke své nadváze vyjádřil během slavnostního galavečera v Zurichu, kde byl jeho portugalský jmenovec Cristiano vyhlášen nejlepším fotbalistou roku.

"Jsem šokován kolik pozornosti se upírá na moji váhu. Mám-li být upřímný, nevím proč je to tak důležité," divil se usměvavý Brazilec.

Zdroj: Profimedia

Owenův vtípek nenechal v klidu ani dalšího bývalého spoluhráče Roberta Carlose. "Nemám rád tenhle druh legrace. Ronaldo je můj velmi dobrý přítel a měli bychom být opatrní, než něco takového řekneme. To přece není o tom, kolik váží, ale jak veliké má srdce a to má obrovské," zastal se Ronalda legendární bek Realu s vynikající levačkou.

Tak ještě jednou. Ronaldo není tlustý, má jen veliké srdce!

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události