Hokej

Je Jágr "hovado"? Fandové řeší, zda je možné ulovit podpis čísla 68

Je Jágr "hovado"? Fandové řeší, zda je možné ulovit podpis čísla 68
Zdroj: Profimedia

Hokejová rodina má zase o zábavu postaráno. Jaromír Jágr sdílel fotku, kterak dostal radu od jednoho bezdomovce, aby se nikdy nerozváděl. Jenže tenhle příběh přebil úplně jiný komentář. A řeší se to, jak je číslo 68 ochotné, podepisovat se českým fanouškům a dětem...

O Jaromíra Jágra je zájem - logicky! Hokejová ikona září v NHL celé čtvrtstoletí a pro české fanoušky je číslo 68 posvátné. Jenže zkusili jste si někdy vystát frontu u Jágra na podpis? Nebo třeba ho jen poprosit o společné foto?

 

Spousta fanoušků měla štěstí. Ale někteří se samozřejmě podpisu nedočkají. Komentář Vlastimila Janka je ale z trochu jiného těsta...

Zdroj: Profimedia

"Já jsem hlavně viděl fotky a video od kamarádů, kteří se na tebe jeli s dětmi podívat až na Floridu, na trénink a ty velká primadono,na rozdíl od všech ostatních hráčů, nejen že ses ani těm malým nepodepsal (celkově tam na tebe čekalo možná 10 lidi z toho půlka malé děti) ale šel jsi kolem nich a ani ses na ně nepodíval, nepozdravil!!! Vždycky jsem tě měl rád a cos dokázal je obdivuhodné, ale tímhle jsi u mě a u mých kamarádů klesl hodně hluboko!!!"

Zdroj: facebook

Jágr se však obhajuje: "Až budes 25 let po každém tréninku a zápase podepisovat stejným lidem o kterých vis ze to prodávají tak tě to také omrzí . A máš pravdu, že potom nedostanou podpis někteří , kteří jsou tam poprvé. A nevěřím, ze kdyby na mě zavolali česky a já je slyšel ,ze bych jim to nepodepsal. Takový hovado nejsem!"
 

Jágr sice tvrdí, že na české pokřiky slyší, ale jsou i další svědectví, že ho někdy prostě fanoušci nezajímají.

Zdroj: Profimedia

"Byli jsme na otevřeném tréninku v BB&T, v pátek co byl Black Friday. Dva dospělí a jeden malý, ale fakt věrný fanoušek JJ68. Z cca stovky (možná 150) lidí v různých dresech jsme byli jediní tři v českých dresech (samozřejmě s 68 na zádech). Seděli jsme hned 1.+2.řadu u plexi, opakovaně mávali, po tréninku jsme na JJ68 volali, že bychom chtěli fotku pro malého fanouška z Čech, při odchodu do kabin jsme pak i česky křičeli. A nic.
Neberu to nijak tragicky, prostě to nevyšlo. Ale není fér tady tvrdit, že každý kdo přijede z Čech, dostane podpis nebo možnost fotky," říká Ondřej Hergesell.
Zdroj: facebook

Zkušenosti o tom, jak je těžké chytit Jágra, popisovala už před čtyřmi lety československá fanouškovská skupinka Eurolanche. Kluci, kteří fandí Coloradu, se fotky s Jágrem dočkali až na několikátý pokus.
 

"Málem se nám podařilo ho ulovit vloni, volali jsem na něj, ale on šel na svůj klasický workout na kolo po zápase. Pak jsem ho už bohužel neviděl, chodba kudy odchází hráči hostů je totiž hůř přístupná z místa, kde stojíme my, když čekáme na hráče Avs. Je potřeba křičet, uvidíme letos," smál se příhodě, kdy Jágr válel ještě v dresu Philadelphie Matěj Klucho. „Snad si ho tentokrát pohlídám líp. Víte co, Jarda je prostě jeden. Bylo by super, kdyby se to podařilo,“ říkal tehdy hokejový fanda.

Související obsah


Na další pokus už se Jágra ulovit podařilo, to když hrálo Colorado v Dallasu. A tak existuje i fotka ze setkání. I když příliš nadšeně na ní Jágr nevypadá, i když tehdy slavil vítězství i gól s nahrávkou.

Zdroj: facebook

Podle komentářů mají daleko lepší zkušenosti mají se setkáními s Jágrem hokejové fanynky. "Přesně tak, Jarda se nerad podepisuje, kvůli kšeftování.. ale třeba když jsem ho na MS v Praze požádala o fotku, nebyl to vůbec žádný problém, v klidu se se mnou vyfotil..takže bych o nějaké "primadoně" nemluvila," připojuje v komentářích svědectví Míša Katrenčíková.


A zdá se, že Jágr reaguje i na objednávky a přílety fanoušků z Čech. "Jardu kontaktovala přes FB moje švagrova s tím že poletí do USA i s mým bratrem jejím mužem.Nejenom že Jarda reagoval na FB dokonce se s nimi sešel a vyfotil!Jestli někoho mam rada z těch "primadon"tak zrovna jeho!" říká Šárka Čaňková.

Zdroj: Profimedia

Ulovit Jágra, je tedy možná někdy těžší, ale jde to. Při komunikaci s číslem 68 ale možná pro větší úspěch poproste nějaké fanynky..

facebook, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Úspěšný trenér se vrací na ruskou střídačku

Trenér Olegs Znaroks se vrací na ruskou lavičku, se kterou ovládl olympijské hry v roce 2018 a má také jedno zlato z mistrovství světa 2014. Populární a úspěšný trenér povede Sbornou na blížících se olympijských hrách i následujícím MS.