NHL

Takhle pálí číslo 68: Zapněte si zvuk a počítejte, kolik zvonilo tyčí!

Takhle pálí číslo 68: Zapněte si zvuk a počítejte, kolik zvonilo tyčí!
Zdroj: Profimedia

Jsou góly, které možná o něčem rozhodnou, ale vlastně si je za pár let nepamatujete. Tenhle vám ale zcela jistě utkví v paměti. Mike Hoffmann, číslo 68 z Ottawy odvrátil vyřazení svého tým z play off opravdu fantastickou střelou, která možná orazítkovala všechny tyče...

Posaďte se do křesla, dejte si video na celou obrazovku a hlavně: pusťte si zvuk na plné pecky. To, co uslyšíte je zvonění, které poslalo Ottawu do sedmého zápasu. Úchvatná rána borce s číslem 68, který už tři sezony v kuse dává víc gólů než česká hokejová ikona se stejným numerem se prostě stal v noci pro fanoušky Senators hrdinou.


"Měl jsem dost času na to, abych si to připravil a vybral si místo," řekl po zápase Hoffman. "Vlastně jsem jen čekal, až kluci udělají nějaký zmatek před bránou, takže jsem střílel přes osu na překonal Murrayho na vzdálenější tyč," komentoval svůj gól.


Zvonění tyček možná také slyšel, ale to se pak už ztratilo v obrovském ryku fanoušků.


Pokud se ptáte, zda Hoffman nosí na zádech číslo 68 právě kvůli Jágrovi, tak vás zklameme. když byl mladý, prostě na něj jako na nováčka zbylo. Ale už si ho pak nechal.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.