UFC

Další UFC zápas: Pudilová si věří a těší se i na prohlídku Singapuru!

Další UFC zápas: Pudilová si věří a těší se i na prohlídku Singapuru!
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Už tuto sobotu 17. června čeká první a zároveň jedinou českou bojovnici v UFC Lucii Pudilovou druhý zápas v nejprestižnější soutěži MMA. Ten se uskuteční v Singapuru, kde příbramská zápasnice vyzve Korejku Ji Yeon Kim. Lucka v rozhovoru pro Novasport.tv chrlila optimismem a mimo jiné také prozradila, kam se bude chtít v krátkém volnu v Singapuru podívat.

Druhý souboj v UFC se Lucce už kvapem blíží. "O zápase jsem se dozvěděla, když jsem byla na konci května v Las Vegas na sešlosti zápasníků. Tam mi řekli termín, místo konání i jméno soupeřky," řekla nám Pudilová.

Související obsah


Její další soupeřkou je Korejka Ji Yeon Kim. "Viděla jsem nějaké její zápasy. Vím o ní, že ráda klinčuje a pak to zakončuje různými tlaky nebo škrcením. To bude její hlavní taktika," prozradila česká bojovnice. "Oproti prvnímu zápasu mám velký čas na přípravu, v tom bude velký rozdíl oproti té mé premiéře. Co se týče samotného zápasu, tak si nemyslím, že to bude o moc těžší, než byl ten proti Lině," předpokládá Pudilová.

Zdroj: Profimedia
 


V prvním zápase určili rozhodčí za vítězku Pudilové její soupeřku. Příbramská zápasnice si tentokrát chce odvést vítězství. "Vyhrát bude těžké, ale ne nemožné. Bude hodně záležet na mé psychice," uvědomuje si. "Ano, věřím si na ní," pokračovala Lucie.

 
 

Korejka bude v Singapuru víc doma, než Pudilová. "Bude mít výhodu prostředí a já jako vždycky nevýhodu. Já si to však vybojuju," řekla Lucka. "Je mi to nějak jedno, kde se to koná. Asi bych raději Evropu, ale když se nabídl Singapur, tak jedem tam," hlavu si z toho tak neláme.

Takové byly dojmy trenéra Lucky Pudilové po její premiéře:


 

Pudilová jede do Singapuru na zápas, ale volno využije aktivně. "Budeme mít čas jen před zápasem. Po něm jedeme hned domů. Rozhodně se však po Singapuru podíváme, až se tam aklimatizujeme. Chceme si to tam před zápasem užít a nasát místní atmosféru," těší se jediná česká bojovnice v UFC na exotickou zemi.

Zdroj: Profimedia

Má se opravdu na co těšit. "Přímo tam, kde budeme ubytováni, jsou tři mrakodrapy, které jsou na vrcholu spojeni rozhlednou, která připomíná luxusní loď. Součástí té rozhledny je největší střešní bazén na světě, kterému se říká nekonečný. Ten budeme chtít určitě vidět," plánuje před odjezdem.

Pudilová se těší také na singapurskou přírodu. "Koukali jsme na nějaké obrázky a Singapur má velmi hezké okolí a lesy. To bychom také rádi viděli," svěřila se.

 

Zdroj: Profimedia
 

A co místní strava? "Budeme se snažit si vybírat jen jídlo, které je nejvíce podobné evropskému jídlu. Experimentovat s místními pochutinami bychom mohli, kdybychom tam jeli na dovolenou. Jedu tam ale zápasit a tak si nesmíme dovolit nic takového," dodala Pudilová. 

Utkání Lucie Pudilové proti Korejce Ji Yeon Kim můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu 17. června na Nova Sport 1 v atraktivní čas. Zápas české bojovnice je na programu už v 10:45. 

Lukáš Jůdl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události