UFC

Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO

Pudilová už dorazila do Singapuru. Takhle vypadá její výhled! FOTO
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Nejen fanoušci MMA už netrpělivě vyhlížejí druhý boj Lucie Pudilové v UFC. V teprve druhém zápase elitní soutěže smíšených bojových umění vyzve příbramská "Kulka" Korejku Ji Yeon Kim. Klání se bude konat tuto sobotu v Singapuru a živě ho budete moci sledovat na Nova Sport 1 od 10:45 ráno. Pudilová je už na místě a nasává singapurskou atmosféru. Pochlubila se i fotkami.

Už odlet z Prahy byl prozářený úsměvy, Lucie Pudilová je rozdávala do všech stran. Den před tím nám poskytla rozhovor, ve kterém byla také dobře naladěná. "Ano, věřím si," odpověděla na otázku, která se týkala jejích šancí proti Korejce. Teď už je jediná česká bojovnice z UFC v Singapuru a v galerii níže si můžete prohlédnout, jak se tam aktuálně má...

Pudilová je v Singapuru kvůli UFC, ale volno využije aktivně. "Budeme mít čas jen před zápasem. Po něm jedeme hned domů. Rozhodně se však po Singapuru podíváme, až se tam aklimatizujeme. Chceme si to tam před zápasem užít a nasát místní atmosféru," řekla nám v rozhovoru. Ten si celý můžete přečíst níže:

Související obsah

Utkání Lucie Pudilové proti Korejce Ji Yeon Kim můžete sledovat v přímém přenosu v sobotu 17. června na Nova Sport 1 v atraktivní čas. Zápas české bojovnice je na programu už v 10:45.  

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události