Kousáním do protihráčů se nechvalně proslavil hlavně útočník Barcelony Louis Suaréz, ale jak to tak vypadá, na trávnících se objevil "zdatnější konkurent". Fotbalista El Salvadoru totiž během zápasu nejprve kousl a pak ještě štípnul do bradavky soupeře ze Spojených států!
Během čtvrtfinálového zápasu Gold Cupu mezi Spojenými státy a El Salvadorem to vřelo. Zatímco domácí byli v klidu, protože na začátku druhého poločasu vedli už 2:0, hosté byli značně nervózní.
Nervozita se projevovala hlavně u hostujícího Henryho Romera, který při jednom z rohových kopů nezkrotil své emoce a nejprve se zakousl do ramene Jozyho Altidora a posléze ho ještě štípl do bradavky!
What the hell, this dude just bit Jose Altidore pic.twitter.com/ZGcrGTmKxt
— CJ Fogler (@cjzero) 20. července 2017
Altidora to pochopitelně vyvedlo z koncetrace, takže se v zápase neprosadil, ale mrzet ho to nemuselo, protože Spojené státy si vedení 2:0 pohlídali až do konce a postoupily.