Fotbal

Penalty bude kopat Neymar, ale ty dostaneš milion: Cavani to odmítl!

Penalty bude kopat Neymar, ale ty dostaneš milion: Cavani to odmítl!
Zdroj: Profimedia

V Paris Saint-Germain je pořádně napjatá atmosféra. A to zejména mezi Edinsonem Cavanim a hvězdnou posilou Neymarem. Tito dva sokové se před týdnem pohádali a lepší to hned tak nebude. Když předseda klubu nabídl Cavanimu milion eur za to, když nechá penalty kopat Neymara, Uruguayec to odmítl.

Všechno vlastně začalo během zápasu PSG proti Lyonu. Pařížané vyhráli 2:0, ovšem jen díky vlastním brankám. Cavani ještě k tomu neproměnil pokutový kop. A to mu nemůže Neymar odpustit. Útočník Uruguaye se totiž chopil exekuce pokutového kopu, i přesto, že jej chtěl zahrávat právě Neymar. Jak to nakonec dopadlo, už víme. Podobná věc, jen v opačném gardu, se odehrála i před zahráváním jednoho z přímých kopů.

Kouč Unai Emery měl jasno, oba dva si to mají mezi sebe rozdělit. Jenže to vypadá, že Neymar se už dělit příliš nechce. Následovat totiž podle španělských médií měla šarvátka v kabině a posléze měla brazilská posila dokonce požádat vedení, aby Cavaniho prodalo.

Související obsah

A mini válka mezi oběma fotbalisty zjevně pokračuje dál. Podle magazínu L'Equipe je ve smlouvě Cavaniho klauzule o tom, že když bude nejlepším střelcem soutěže, dostane odměnu milion eur. Tuto částku teď nabídl předseda klubu Násir Chelajfí Cavanimu za to, že nechá kopat penalty Neymara.Jenže Edinson Cavani prý jasně řekl: "Vůbec, mě peníze nezajímají, chci penalty dál kopat," což ničemu v dobrém slova smyslu nepřidalo.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události