Blog

Hušbauer? Citelná ztráta. Astana potrápí, myslí si Michal Jinoch!

Hušbauer? Citelná ztráta. Astana potrápí, myslí si Michal Jinoch!
Zdroj: TN.cz/Profimedia

Už dnes pokračuje Evropská fotbalová liga dalšími zápasy. Na stanici Nova Sport 1 startuje od 17:00 bitva mezi FC Atlanta a SK Slavia Praha. Bude se rozhodně na co koukat, to ostatně potvrzuje i komentátor Michal Jinoch, který doprovodí svým komentářem krom tohoto zápasu i pozdějí zápas Everton vs. Apollon, který začíná pět minut po 21. hodině.

Dnes to podle všeho bude vyrovnaný souboj. "Slavia bude chtít navázat na dobré výkony v Evropě, ale nebude to mít vůbec jednoduché. Tým se totiž musí obejít bez Josefa Hušbauera. Na druhou stranu je Astana již pár let na vrcholu nejvyšší kazašské soutěže a navíc na domácí půdě prohrává jen zřídka," hodnotí síly obou družstev Michal Jinoch. Dodává, že podle jeho názoru Slavia s prázdnou domů z Astany neodletí.  


To v Anglii, na hřišti Evertonu, bude pro mnohé fanoušky daleko napínavější podívaná. "Everton bude muset doma bezpodmínečně vyhrát. Po ostudné porážce 0:3 na půdě Atalanty by pro něj totiž další ztráta v dnešním zápasu s Apollonem mohla mít fatální následky ve skupině," upozorňuje Jinoch.

Související obsah

Přehled všech dnešních zápasů Evropské ligy na stanicích Nova Sport:

17:00 - FC Astana vs. SK Slavia Praha (Nova Sport 1)
19:00 - FC Viktoria Plzeň vs. Hapoel Beer Ševa (Nova Sport 1)
19:00 - BATE Borisov vs. Arsenal FC (Nova Sport 2)
21:05 - Everton FC vs. Apollon Limassol (Nova Sport 1)
21:05 - Olympique Lyon vs. Atalanta Bergamasca Calcio (Nova Sport 2)

nce, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Blog

Důležité Události