Jeden z posledních tréninků před odvetným zápasem finále africké Ligy mistrů mezi Al Ahly a Casablancou museli fotbalisté prvně jmenovaného týmu nakonec zrušit. Důvod byl kuriózní, způsobili to totiž fanoušci.
Zatímco mnohé fotbalové kluby bědují nad nízkými návštěvami, fotbalisté egyptského Al Ahly měli opačný problém. Když se totiž chtěli připravovat na důležitý duel, fanoušci jim to znemožnili. Přišlo jich totiž tolik, že se prostě nedalo trénovat.
Zvláště poté, co se velká část příznivců dostala až na hrací plochu. Co jiného jim taky zbývalo? Na tribunách totiž pro ně už nezbývalo místo.
.. . #_ pic.twitter.com/SxHlDZN9uC
— Al Ahly SC (@AlAhly) 31. jna 2017
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Před LM policie zatýkala! Ozbrojení Římané napadli fandy Chelsea