Fotbal

Ronaldo mě zneužil, stěžuje si kráska na fotbalovou hvězdu

Ronaldo mě zneužil, stěžuje si kráska na fotbalovou hvězdu
Zdroj: Profimedia

Fotbalová ikona Cristiano Ronaldo má problém. Velký problém. Ačkoli má doma těhotnou přítelkyni, hvězda reality show Nataša Sofia vyhlásila do světa, že s ní tahoun Realu Madrid strávil vášnivou noc, po které ji odkopl jako kus hadru. Jak portugalský virtuos tohle doma vysvětlí?

Tenhle podzim tedy rozhodně neběží dle Ronaldových představ! Start sezony promeškal kvůli strčení do sudího v Superpoháru s Barcelonou a po návratu na hřiště zatím příliš nezáří, jeho mužstvo navíc ztrácí po 11 kolech na první Barcelonu už osm bodů!

Ty největší trable na něj ale nejspíš přicházejí až nyní. Byť je jeho přítelkyně v radostném očekávání, portugalský záletník ji prý podvedl s hvězdou reality show Natašou Sofií! Ta navíc prozradila dost pikantní podrobnosti.


"Poslala jsem mu pár dráždivých fotografií přes Instagram. Záhy se ozval a chtěl po mně schůzku," uvedla drobná černovláska pro španělský magazín TV Giua s tím, že s Ronaldem nakonec strávila vášnivou noc v jednom z madridských hotelů.

"Začal mě líbat a pak jsme se přesunuli na pokoj. Když bylo po všem, dal mi 350 eur (asi 9500 Kč) na taxík," svěřila se Nataša, která evidentně stála o pokračování tohoto románku.

Zdroj: Instagram

Jenže o to už prý zase neměl zájem Ronaldo. Svému novému objevu dal údajně dost razantně najevo, že šlo jen o sex na jednu noc.

"Zablokoval si mě na sociálních sítích a přerušil se mnou veškerý kontakt! Cítím se jím zneužita!" postěžovala si Nataša.

Co je na jejích slovech pravdy a jaké teď bude mít doma asi dusno, ví už jen sám Ronaldo...

fre, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události