NFL

Kalamita zaskočila hráče v NFL, fanoušky zasypal sníh! VIDEO

Kalamita zaskočila hráče v NFL, fanoušky zasypal sníh! VIDEO
Zdroj: Twitter

Pomyslnou cenu pro sportovní utkání hrané v nejhorším nečase by si letos jistě odneslo střetnutí NFL mezi Buffalem Bills a Indianapolis Colts. Okolí Buffala sice postihla sněhová kalamita, přesto se utkání odehrálo. Místy ale spíše připomínalo koulovačku, než zápas profesionální ligy amerického fotbalu.

„Bylo to bláznivé… Jednou budu vyprávět svým vnoučatům o tomhle zápase.“ Tak se novinářům ESPN svěřoval evidentně rozjařený receiver domácích Deonte Thompson po klání hraném v neobvyklých podmínkách.

Severní část státu New York totiž pokryla bílá čepice, která v některých místech dosahovala až výšky jednoho metru. Středoevropana by napadlo, že se utkání musí odložit.

Jenže v Buffalu jsou na rozmary počasí zvyklí. V roce 2014 po vánici bílé vločky dosahovaly až do výšky dvou a půl metru a před čtyřiceti lety v této oblasti přes noc dokonce napadlo neuvěřitelných devět metrů sněhu.

Související obsah

Přestože nyní nebyla situace tak kritická, hřiště bylo i tak pokryto poměrně vysokou vrstvou srážek. Na pomoc museli přispěchat fanoušci domácích se svými hrably, aby stadion připravili pro konání sportovní akce.
 

Zdroj: Twitter

 

Sníh ale padal i během utkání, což nutně stěžovalo práci nejen hráčům, ale i rozhodčím, kteří špatně viděli yardové linie. Při každé přestávce tak musela na hrací plochu vběhnout skupina pořadatelů, která fukary odklízela alespoň část nově napadaných vloček.

Většina z 60 tisíc fanoušků nakonec ze stadionu odcházela spokojená, domácí hráči totiž dokázali v prodloužení přetlačit svého soupeře. Vítězný touchdown si připsal LeSean McCoy. 

tč, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NFL

Důležité Události