Michal Jinoch

Carabao Cup: Komentátoři odpoví na vaše dotazy během přenosu!

Carabao Cup: Komentátoři odpoví na vaše dotazy během přenosu!
Zdroj: Profimedia/Nova Sport

Možná to znáte z přenosů NHL. Každou sobotu divákům nejslavnější hokejové ligy světa odpovídají komentátoři během přestávky na všechny položené dotazy. Taková možnost je tu i pro fotbalové nadšence. Ptejte se Michala Jinocha a Jozefa Havrilly na vše, co vás zajímá, a to během živého přenosu Carabao Cupu. Už tuto neděli 25. února v 17:00 na facebookovém profilu Nova Sport. Samotný zápas pak sledujte na stanici Nova Sport 2 ve stejném čase.

Komentátoři už se těší na vaše dotazy. „Naše interakce nabídne fanouškům opět pohled do zákulisí. Už jsme si vyzkoušeli, že to funguje u NHL a kde jinde navázat, než u fotbalu? S Jožem odpovíme na ty nejzajímavější dotazy, které nám pošlou fanoušci jak v předstihu, tak i v průběhu zápasu. Prostor bude zhruba půl hodinky před zápasem a během poločasové přestávky. Těšíme se na zajímavé dotazy a věříme, že stihneme odpovědět na co nejvíce dotazů ať už k samotnému zápasu, naší práci a dalším věcem,“ říká Michal Jinoch.

Sám o sobě je to zápas dvou hvězdných klubů. To však není jediný důvod, proč si nenechat tento duel utéct. „Je to jednoduché, bude to bitva dvou gigantů. Citizens míří v Premier League za titulem, na druhou stranu, v posledním zápase opět prohráli v FA Cupu s Wiganem a přišli tak o možnost získat v téhle sezóně čtyři trofeje - o další nebudou chtít přijít. Arsenal zase prohrál poslední zápas s Östersundsem a bude se muset fanouškům za hrůzostrašný výkon v Evropské lize omluvit. Jak jinak, než ziskem trofeje?“ dodává Jinoch.

 

Související obsah


Komunikace s diváky se líbí i Jozefu Havrillovi. „Divák/fanoušek je pro mě zrcadlo. Jak se do něj podíváte, zjistíte, zda je vše v pořádku. Nekomentujeme to z vlastního plezíru, komentujeme to pro toho, kdo se na ten sport kouká v obýváku, se studeným pivem v jedné ruce a chipsy v druhé. Pokud v ní má ovladač s náběhem přepnout nudný komentář, je to špatně. Musím udržet jeho pozornost 90 minut, zaujmout ho – k tomu ale je někdy potřeba divákova GPS. Tedy otevřená komunikace. A to je fajn. Pokud může i divák takto nepřímo vstoupit do přenosu a udělat si ho tak trochu podle vlastního vkusu, to se mi líbí,“ kvituje možnost komunikace komentátorů s diváky Jozef Havrilla.

Havrilla už má zkušenost s diváckou interakcí díky NHL. „Zkušenost s tím mám jen dobrou, pozitivní. Překvapil mě obrovský zájem, podpora, pochvala. To se všechno potom mění na motivaci a chuť to dělat. Dělat to, co dělám. Jasně, mám svůj fanklub i hejtry, ale to k tomu patří. Mám je rád a posouvají mě. Nemůžete se každému líbit, to by nebylo ono. Zpětná vazba je pro mě vzpomínaným barometrem kvality. Jak se divák neozve, asi jste velmi nezaujali. A vězte, že jen mrtvé ryby plavou s proudem,“ dodává Havrilla.

 

Související obsah


Nezapomeňte se tedy dívat v neděli 25. února od 17:00 na stanici Nova Sport 2 na zápas Carabao Cupu mezi Manchesterem City a Arsenalem. Ve stejný čas startuje na facebookovém profilu Nova Sport živý přenos z komentátorské kabiny. Do jeho vlákna můžete posílat vaše dotazy na naše komentátory a sledovat je při práci.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události