Slávistky s Wolfsburgem remizovaly. V Lize mistrů ale končí

Fotbalistky pražské Slavie se do semifinále prestižní Ligy mistryň nepodívají. Po úvodní prohře 0:5 jim úterní remíza s Wolfsburgem 1:1 na postup nestačila a s pohárovou soutěží se tak loučí.

Účastí ve čtvrfinále Ligy mistryň hráčky Slavie Praha vyrovnaly české maximum v nejprestižnější evropské soutěži.

Slávistky musely dohánět ztrátu 0:5, kterou si přivezly úvodního duelu a tak o postupujícím bylo takřka rozhodnuto. Ve 30. minutě ale české šampionky překvapily a šly ddíky gólu Divišové do vedení 1:0.

Němky ale ve druhém poločase zabraly a v 68. minutě díky Pajerové srovnaly na konečných 1:1.

Slavia Praha - Wolfsburg 1:1 (1:0)

Branky: 30. Divišová - 68. Pajerová. Rozhodčí: Lehtovaaraová (Fin.). První zápas: 0:5, postoupil Wolfsburg.