Fotbal

Velká kuriozita: Gólman Zlámal zlomil tyč. Čtvrt hodiny se nehrálo!

Velká kuriozita: Gólman Zlámal zlomil tyč. Čtvrt hodiny se nehrálo!
Zdroj: ČTK/Profimedia

Asi všechny to zaskočilo, protože šlo o moment, který se jen tak nevidí. V zápase 25. kola české nejvyšší fotbalové soutěže totiž brankář Zlína Zdeněk Zlámal zlomil tyč své brány. Stalo se to, když zasahoval proti boleslavskému Marešovi. Duel byl přerušen a brána vyměněna.

Bez dvou kilogramů stokilový Zdeněk Zlámal zlomil dolní část brány. K takovým situacím prakticky vůbec nedochází a tak publikum v Mladé Boleslavi jen nevěřícně koukalo. Ke kurióznímu momentu došlo v 26. minutě, když Zlámal prudce narazil do brankové konstrukce zády.

Gólmanovi Zlína se naštěstí nic nestalo. Zápas se přerušil a brána musela být odinstalována ze svého postavení. Nahrazena byla přenosnou bránou se stejnými rozměry. Výměna trvala zhruba čtvrthodinu a provedlo ji deset techniků z boleslavského stadionu. 

Devátí fotbalisté Zlína zvítězili v Mladé Boleslavi 1:0 a přiblížili se záchraně. "Ševci" mají na devátém místě tabulky šestibodový náskok na předposlední Ostravu. Jedenáctá Boleslav v nejvyšší soutěži prohrála po pěti zápasech a je o dva body za Zlínem. Utkání v 67. minutě rozhodl Vukadin Vukadinovič.

Výsledky 25. kola:

Olomouc – Ostrava 1:0
Bohemians – Jihlava 1:1
Slovácko – Dukla 2:0
Mladá Boleslav – Zlín 0:1

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.