Fotbal

Zlámal jde na týden do první ligy. St. Mirren přišel o všechny brankáře

Zlámal jde na týden do první ligy. St. Mirren přišel o všechny brankáře
Zdroj: Profimedia

Zdeněk Zlámal je brankářem skotského týmu Heart of Midlothian. Hearts v loňské sezoně sestoupili do druhé ligy, ale Zlámal si přesto zachytá znovu v nejvyšší soutěži. Tým St. Mirren přišel kvůli koronaviru o všechny tři brankáře, a tak český brankář přišel na týdenní hostování.

Hearts přišli kvůli koronaviru o všechny své tři brankáře. Jak Alnwick, Dean Lyness a Peter Urminsky kvůli pozitivním testům či nakaženým známým nemohou nastoupit k sobotnímu utkání s týmem Hibernian, a tak se narychlo hledala náhrada.


Řešení této zapeklité situace poskytli již druholigoví Hearts, kteří St. Mirrenu propůjčili na týdenní hostování českého brankáře Zdeňka Zlámala.


Ten bude chytat sobotní zápas s Hibernianem a dále by ho měla čekat utkání se Celticem a s Dundee. "Pro Zdeňka je to příležitost, zachytat si soutěžní utkání. Zahraje si tři zápasy proti týmům, které začaly tuto sezonu dobře," okomentoval bleskově dohodnuté hostování Robbie Neilson manažer týmu Hearts.

Související obsah"Podpis Zlámala na hostování nám dává zkušeného gólmana pro nadcházející utkání. Jsme nadšení, že se k nám Zlámal připojil na takto krátkou spolupráci," uvedl šéf St. Mirrenu Tony Fitzpatrick pro klubový web.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události