Fotbal

Rafinované fanynky: Petardy měly zastrčené v intimních partiích!

Rafinované fanynky: Petardy měly zastrčené v intimních partiích!
Zdroj: Profimedia

Finále slovenského fotbalového poháru bylo poskvrněno výtržnostmi na tribunách. Kvůli fanouškům Slovanu Bratislava muselo být utkání přerušeno a nakonec se dohrávalo bez nich. Již při prohlídkách před zápasem bylo zadrženo několik osob. Podle stanoviska Slovenského fotbalového svazu (SFZ) většinu z nich tvořily ženy.

Každý zápas Slovanu Bratislava s sebou nese bezpečnostní rizika, ale tohle asi čekal málokdo. Z vyjádření SFZ totiž lze vyčíst, že se některé fanynky bratislavského klubu snažily při ohledávání schovat dělbuchy v nejrůznějších útrobách svých těl!

Přesná formulace fotbalového svazu zní následovně: "Při prohlídkách před vstupem na stadion byly zadržené osoby, především ženy, které se snažili pronést pyrotechniku na tribuny také způsobem, který je z hlediska praktického vykonávání zákona těžko realizovatelný." 

Související obsah

Jde o diskrétní popis neobvyklé situace, na druhou stranu dává hodně prostoru lidské představivosti...

 
Některé z dam byli ve svém snažení nakonec úspěšné, neboť ze sektoru Slovanu létaly petardy vlastně po celou dobu utkání. Rozhodčí musel finále dvakrát přerušovat a 72. minutě dokonce poslal hráče kabin. Poslední minuty se už dohrávaly bez přítomnosti fanoušků z hlavního slovenského města, ty policisté donutili opustit vyhrazený sektor.

Související obsah

Slovan Bratislava nakonec dokázal obhájit Slovenský pohár, když svého finálového soka z Ružomberoku porazil 3:1. Trofej získal už popatnácté ve své bohaté historii.

tč, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události