Fotbal

Ronaldo se bude ženit! Přítelkyně šokovala prstenem za 19 milionů

Ronaldo se bude ženit! Přítelkyně šokovala prstenem za 19 milionů
Zdroj: Profimedia

Jak to tak vypadá, hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo půjde do chomoutu! Jeho dlouholetá přítelkyně Georgina Rodriguezová na internetu ukázala zásnubní prsten a ten rozhodně nebyl z kočičího zlata, spíše naopak!

Rodriguezová loni v listopadu porodila Ronaldovi dceru Alanu Martinu a ta je vůbec prvním dítětem, které hvězdný fotbalista vychovává se svojí biologickou matkou. Čili bylo dopředu jasné, že s touhle holkou, kterou Ronaldo poznal v obchodě s oblečením, to nebude jen krátkodobý špás.

Související obsah

A to teď potvrdila i Georgina, která se na svém Instagramu pochlubila fotkou, na které v autě ukazuje prsten a ne tak ledajaký. Tenhle kousek totiž v klenotnictví Cartier stojí v přepočtu zhruba 19 milionů korun!

Zdroj: Instagram

Tuhle diamantovavou parádu pak doprovodila srdíčkem a komentářem "s mým nejmilejším člověkem!". No nemusíte být zrovna detektiv Colombo, aby vám došlo, že tady už je to vážné a svatba na sebe nenechá dlouho čekat!

Rodriguezová si prý Ronalda získala hlavně tím, že se skvěle o všechny jeho děti stará. Malého Cristiana Juniora a dvojčata Matea a Evu mu přivedly na svět ženy, se kterými se domluvil, že zůstanou v anonymitě.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události