Zdravotní problémy

Konec kariéry? Tenhle palác Hossa prodává! GALERIE UVNITŘ

Konec kariéry? Tenhle palác Hossa prodává! GALERIE UVNITŘ
Zdroj: profimedia.cz

Špatné zprávy. Slovenský útočník Marián Hossa, který bojuje se vzácnou alergií na hokejovou výstroj, to nejspíš vzdává. Podle informací Šport 24 prodává svůj luxusní byt v Chicagu a vrací se s rodinou domů na Slovensko. Podívejte se, jaký palác je tak náhle k mání.

Bude tomu už rok, co vyšly na povrch informace o Hossově zdravotním stavu a od té doby se nic nezměnilo. Devětatřicetiletý útočník Chicaga by sice na NHL stále měl, záludná alergie mu však hrát nedovoluje.

Proto vynechal celou letošní sezónu a teď to vypadá, že jeho časy navždy končí. "S Chicagem zůstávám v kontaktu, jsou tam různé nápady. Spíš je ale pravděpodobné, že už hrát nebudu," prozradil Hossa Športu24.

Související obsah


Bývalý slovenský reprezentant tak už prodává svůj luxusní apartmán v Chicagu, ve kterém žil od roku 2010. Nejde ale o jen tak obyčejný příbytek! Podle Chicago Tribune má totiž 371 metrů čtverečních. Rodina Hossových tak posledních osm let využívala tři ložnice, tři koupelny, parní saunu, šatnu a dvě velké terasy s výhledem na město.  Tento palác Hossa prodává za 4,5 milionu dolarů, což je v přepočtu přibližně 97,5 milionu Kč.

Ceny nemovitostí stále rostou a toho si je vědom i hokejový útočník. Zatímco v roce 2010 koupil byt za 2,35 milionu dolarů (51 mil. Kč), teď ho nabízí téměř za dvojnásobek. Podívejte se do galerie, jestli Hossovi nasadili tuto cenu právem.
 


Hlavním důvodem ke stěhování je prý ale jeho dcera, která v letošním roce půjde poprvé do školy: "Museli jsme kvůli dceři udělat závažné rozhodnutí, a tak se přestěhujeme zpátky na Slovensko," řekl Hossa, který ve slovenské nejvyšší soutěži nastupoval naposledy v roce 2005.

nce, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události