Ostatní

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!

Koukalová chyběla na galavečeru biatlonu: Toto má být důvod!
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Český biatlon prožil turbulentní, ale nakonec úspěšnou sezonu. Největší bouři určitě rozpoutala Gabriela Koukalová svou knihou, ve které se nebála kritizovat své kolegy a kolegyně. Proto ani nikoho moc nepřekvapilo, že se v pondělí večer neobjevila na galavečeru českého biatlonu. Sama tvrdila, že pozvánku neobdržela, předseda svazu se ale proti tomu ohradil.

Na pódiu obdrželi ocenění pro nejlepší biatlonisty roku Veronika Vítková a Michal Krčmář – stříbrní medailisté z Pchjongčchangu – v hledišti pak seděli téměř všichni reprezentační biatlonisté. Chyběla jen Gabriela Koukalová, a vzhledem k událostem posledních týdnů a měsíců na tom nebylo až tak nic zvláštního...  

Půvabná závodnice už v průběhu večera vydala prohlášení, ve kterém tvrdila, že nebyla mezi pozvanými. "Vydala jsem knihu, která vzbudila mnoho emocí. Jejich rozhodnutí plně respektuji," doplnila.

Související obsah

Šéf českého biatlonu Jiří Hamza s jejími slovy nesouhlasí, pozvánku prý od svazu dostala. "Devátého května jí byla pozvánka odeslána na e-mail, ještě včera jsem si to na svazu ověřoval a máme to i vytištěné," řekl MF Dnes.

Podle Hamzy mu den předtím ze stejného účtu, na který byla pozvánka adresována, sama psala. "Gabču mám rád, pro biatlon udělala hodně, ale tohle asi nemá smysl řešit. Pořád ji bereme jako závoďáka, který českému biatlonu hodně pomohl, proč bychom ji nezvali?" pokládá si otázku předseda svazu.

tč, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události