Fotbal

Íránci přišli budit Ronalda, ten z okna prosil, že chce spát! VIDEO

Íránci přišli budit Ronalda, ten z okna prosil, že chce spát! VIDEO
Zdroj: Twitter

Boj o postup začal už s předstihem! Skupina fanoušků Íránu se utábořila u hotelu Portugalců a v noci nenechala spát ani Cristiana Ronalda. Svět obletěly obrázky, jak fotbalová superstar prosí halasící fandy, aby se utišili.

Desítky fanoušků z Íránu si to v neděli večer namířilo v Saransku přímo k Mercure s bubny a vuvuzelami a nenechali Portugalce spát. Policii zavolali zaměstnanci hotelu poprvé až kolem 23 hodiny, kdy skupina íránských fanoušků začala zpívat. Mezitím už z okna vykoukl sám Cristiano Ronaldo a gestikuloval s prosbou o klid.


Írán musí v pondělí večer porazit Portugalsko, aby pronikl do vyřazovacích bojů mistrovství světa. Portugalsku stačí remíza.


Když se v pondělí ráno novináři ptali Íránců na noční akci, přiznal Mehdi Fayez záměr Portugalce vykolejit. „Musíme udělat vše, co je potřeba, abychom vyhráli. Miluju Ronalda, miluji Portugalsko, ale tohle je prostě velký zápas,“ vyprávěl.


Jiný fanda Montreh Fayoud ale připustil, že když si uvědomil, kde se Íránci shromáždili, rozhodl se odejít.


O podobnou taktiku se v březnu pokoušeli fanoušci z Paris St. Germain před duelem s Realem Madrid. Ve čtvrtfinále Ligy mistrů ale stejně prohráli 1:3.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události