Fotbal

Sparta zacílila na velkou rybu z Jablonce! O koho jde?

Sparta zacílila na velkou rybu z Jablonce! O koho jde?
Zdroj: Profimedia

Pravý obránce. Problém s obsazením tohoto postu musí sportovního ředitele Sparty Zdeňka Ščasného snad už budit ze sna. Novým číslem jedna na tento post má být Lukáš Masopust z Jablonce. Jednání však jistě budou více než složitá.

Sparta chtěla na pravý kraj defenzivy přivést libereckého Vladimíra Coufala, ten dal ale přednost Slavii. A krachem skončilo i jednání s talentovaným Švédem Felixem Beijmem, jenž si nakonec vybral německé Brémy.

Sparta se tak na přestupním poli rozhodla vsadit na vlastní zdroje s tím, že si z hostování z Liberce s předstihem stáhla Tomáše Wiesnera. Ten měl zvýšit tlak na stagnujícího Ondřeje Zahustela, jenže oba se tento týden zranili....


Sparta tak musela opět vyrazit na hráčský trh a zacílila na docela velké jméno. A to jabloneckého univerzála Lukáše Masopusta, který na kýžené pozici odehrál v minulé sezoně několik slušných zápasů...

"Už proběhla schůzka mezi mnou a generálním ředitelem Adamem Kotalíkem. Sparta má zájem. Rozhodne, zda se dohodnou kluby," potvrdil deníku Sport Masopustův agent Pavel Paska.

Související obsah


V tuto chvíli se však transfer nezdá příliš pravděpodobný. Sparta by totiž za rychlonohého univerzála musela zaplatit pořádný balík, navíc jen těžko si lze představit, že by Severočeši přes léto pustili třetího důležitého muže směrem do defenzivy. Do Plzně už totiž zamířil Luděk Pernica, do Slavie Jaroslav Zelený.

Jednání navíc musí probíhat hodně rychle, neboť Spartu tlačí čas. "Je to vážné. Chceme trenérovi pravého obránce přivést co nejdříve. Víme, že se do něj musíme trefit," ubezpečil Ščasný.

fre, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události