Fotbal

Sparta se připravuje i s nechtěným Mavubou! Jak je to možné?

Sparta se připravuje i s nechtěným Mavubou! Jak je to možné?
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté pražské Sparty zahájili letní přípravu a na tréninku už se objevil i ghanský útočník Benjamin Tetteh, který by měl z Bohemians 1905 definitivně přestoupit na začátku července. Na soupisce se ale objevilo i jméno Ria Mavuby, se kterým se přitom už nepočítalo.

Trenér Pavel Hapal na letenském stadionu mohl sledovat už i novou brankářskou posilu Milana Heču a také hráče, kteří se vrátili z hostování včetně Georgese Mandjecka.

Naopak chyběli brankářská jednička Florin Nita, Nicolae Stanciu, Tal Ben Chaim a Josef Šural, kteří dostali delší volno poté, co si po konci sezony ještě plnili reprezentační povinnosti.

 

Související obsah


Letní přípravu ale s týmem zahájil i Rio Mavuba, se kterým se přitom na Letné už dávno nepočítá a navíc je napsaný i na soupisce. Jak je to možné? 

Zdroj: Profimedia

"U Ria se nic nemění, jen jsme vyšli vstříc jeho žádosti, aby se do vyřešení dalšího angažmá s námi mohl připravovat," uvedl sportovní ředitel Sparty Zdeněk Ščasný.

Sparťany v tomto týdnu čekají fyzické testy na FTVS. V sobotu pak sehrají dvojzápas s Trenčínem.

 

Soupiska Sparty pro letní přípravu:

Brankáři: Florin Nita, David Bičík, Vojtěch Vorel, Milan Heča.

Obránci: David Hovorka, Semih Kaya, Costa, Lukáš Štetina, Ondřej Zahustel, Mihailo Ristič, Martin Frýdek, Eldar Čivič, Juraj Chvátal.

Záložníci: Tal Ben Chaim, Rio Mavuba, Srdjan Plavšič, Michal Sáček, Jiří Kulhánek, Bogdan Vatajelu, Zinedin Mustedanagič, Nicolae Stanciu, Guélor Kanga, Lukáš Vácha, Tomáš Wiesner, Daniel Holzer, Vukadin Vukadinovič, Filip Havelka, Néstor Albiach, Georges Mandjeck.

Útočníci: Václav Kadlec, Josef Šural, Václav Drchal, Benjamin Tetteh, Matěj Pulkrab, Adam Hložek.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události