NHL

Subban s Vonnovou na dovolené: Kde můžete slavný pár potkat?

Subban s Vonnovou na dovolené: Kde můžete slavný pár potkat?
Zdroj: Instagram

Vztah lyžařky Lindsey Vonnové a hokejisty P.K. Subbana už vyplul na povrch na konci dubna. Teď zamilovaný pár tráví společnou dovolenou v Evropě. Ptáte se kde? Chtěli byste je potkat?

Vonnová vzala Subbana do Itálie. "Navštívili jsme moji sestru ve Florencii, strávili jsme s ní celý den. Zítra nás čeká další dobrodružství," napsala slavná lyžařka k fotce, na které líbá P.K. Subbana. Je to čerstvá láska a zamilovanost z těch dvou jenom čiší.

Zdroj: Instagram

První společné fotky tohoto páru se objevily na konci dubna. Na začátku června šla olympijská vítězka z Vancouveru s pravdou ven. Se Subbanem poprvé veřejně pózovala na předávání hudebních cen CMT.

Vonnová, která je jednou z nejlepších amerických lyžařek, teď chodí s jedním z nejlepší hokejistů světa. P.K. Subban, který je oporou zadních řad Nashvillu, je ke všemu šestým nejlépe vydělávajícím hokejistou v NHL. Jeho roční příjem je 11 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 241 milionů korun.

Pro Lindsey to není zdaleka první partner, který je ze sportovního prostředí. Nejdéle to Vonnové vydrželo s golfistou Tygerem Woodsem. Byli spolu tři roky, ale všechno pokazila Woodsova nevěra. Mimo to měla třiatřicetiletá krasavice románek třeba s jezdcem F1 Lewisem Hamiltonem.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události