Hokej

P. K. zpátky u Habs? Montreal bude navždy mým domovem, svěřil se Subban

P. K. zpátky u Habs? Montreal bude navždy mým domovem, svěřil se Subban
P. K. Subban v dresu New Jersey Devils | Zdroj: Profimedia

Letošní léto se ďábelská šestasedmdesátka poprvé v kariéře stane neomezeným volným hráčem a v současné době všechno nasvědčuje jeho odchodu z New Jersey. Dokonce i vedení Devils už nahlas spekulovalo o možné výměně tohoto hvězdného praváka.

Dvaatřicetiletý bek, ve svém dosavadním působení v nejslavnější hokejové lize světa, oblékl tři různé dresy. Ve všech týmech si díky skvělým dovednostem a pověstnou střelou dokázal vybudovat důležitou roli. Hned ve dvou případech byl potom asistent kapitána.

P.K. už od začátku působení v NHL zářil hlavně v útoku. Jenže od přestupu k Ďáblům šla jeho produktivita prudce dolů, a dokonce byl poslední sezóny v poměrně hlubokých mínusových číslech. Nový kontrakt v tomto americkém klubu tak s největší pravděpodobností nepodepíše.

Související obsah

​Sám Subban se nechal slyšet, že by se rád vrátil do Montrealu, který ho v roce 2007 draftoval. "Je to jednoduché, prostě chcete hrát tam, kde vás chtějí," reagoval na dotaz ohledně možného návratu. "Montreal pro mě bude navždy domovem," pokračoval.

S tímto městem Kanaďan udržuje dobré vztahy i přesto, že už tam delší dobu nehraje. Každoročně přispívá dětské nemocnici a samozřejmě je stále v kontaktu se svým dlouholetým přítelem Carey Pricem. Uvidíme v létě velkolepý návrat?

Podívejte se na to nejlepší, co nabídlo letošní All-Star Game:

TN.cz, Michal Krobot
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události