Tenis

Rozhovory na Wimbledonu? Žádná samozřejmost, ale složitý proces!

Moderátor Martin Čermák je přímo v dějišti Wimbledonu, kde se denně stará o zpravodajský servis. Ve svém třetím vlogu mluvil o rozhovorech na londýnském grandslamu. Není totiž možné, dělat rozhovor s kýmkoliv a kdekoliv. Vše musí být řešeno oficiální cestou a občas dojde ke komplikacím, jako to bylo u rozhovoru s hokejistou Davidem Pastrňákem. Více vám řekne Martin ve videu.

"Třetí den byl náročný, málem jsme přišli o dva stěžejní rozhovory. Hlavní byla Karolína Plíšková a potom speciální host, hráč NHL, David Pastrňák. Ve Wimbledonu funguje celkem složitý proces rozhovorů. Nemůžete si totiž jen tak někoho někde odchytit. Musíte to mít všechno schváleno oficiální cestou," začal Martin Čermák své vyprávění o rozhovorech v Londýně.

Související obsah

"Rozhovory se musí dělat jen na místech, na kterých je to možné. Jedním z těch míst je tzv. media balcony. Tam jsou takové jednotlivé kóje, kam si ten respondent stoupne a vy s ním točíte interview. Sem si musíte to místo zabookovat, jako kamkoliv jinam," problém pak nastal právě s rozhovorem s Davidem Pastrňákem. Více Martin prozradil ve vlogu.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události